Z ogromną dumą informujemy o awansie do II etapu naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Wolne Słowa’’. Konkurs ten, organizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości, miał na celu pielęgnowanie postaw patriotycznych oraz popularyzację poezji i prozy o tematyce niepodległościowej.
Nasi reprezentanci to: Emilia Rutkowska, Rozalia Nadruk, Hanna Sienkiewicz z kl. 4b, Maria Masłowska, Nikola Stupak, Aleksandra Sienkiewicz z kl. 6b, Nadia Zozula, Julia Adamowicz z kl. 7b oraz Katarzyna Żurkowska z kl. 8b. Dziewczyny zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, wykazując się nie tylko doskonałym opanowaniem pamięciowym tekstów, ale przede wszystkim głębokim zrozumieniem i poruszającą interpretacją. Ich występy były piękną lekcją historii i wyrazem szacunku dla tych, którzy walczyli o wolną Polskę. Trzymamy kciuki i czekamy na ostateczne wyniki.