• "POMÓŻ I TY"

    • Dzisiaj w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego prowadziliśmy sprzedaż "cegiełek", które zawierają kalendarzyki, różne pomoce naukowe tj. wzory matematyczne, angielskie czasowniki, daty historyczne, tabelę pierwiastków czy odmianę przez przypadki itp. Udało nam się zebrać kwotę 288 zł i 3 groszy. 🙂 Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili symboliczne "cegiełki". Cała kwota zostanie przekazana organizatorom akcji czyli Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".

    • DZIEŃ CHŁOPAKA

    • Z okazji dzisiejszego święta -DNIA CHŁOPAKA - składamy szczere życzenia szczęścia, sukcesów i radości wszystkim chłopakom małym i dużym.
     Z tej także okazji wczoraj w naszej szkole obowiązywał strój "krawatowo - klapkowy". Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli - były krawaty podkradzione z szafy taty, dziadka lub męża oraz kolorowe klapki i skarpetki nie do pary.
    • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

    • Jak co roku we wrześniu odbyły się WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Uczniowie klas 4-8 w bezpośrednim, tajnym i równym głosowaniu wybierali swoich przedstawicieli do uczniowskich władz szkolnych. A oto wyniki:
     PRZEWODNICZĄCY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2023/2024 - Tomasz Piluk klasa 8a
     ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO - Katarzyna Żurkowska klasa 6b
     w skład ZARZĄDU SAMORZĄDU weszły także - Hanna Sawicka klasa 6a oraz Julia Andraka klasa 4b.
     Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy im owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.
     Jednocześnie przypominamy, że zebrania SU są otwarte dla każdego! Zapraszamy w każdy wtorek po 3. lekcji do sali 22.