W środę na stadionie w Białymstoku odbyły się Finały Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. W zawodach wystartowali najlepsi zawodnicy wyłonieni w poszczególnych grupach eliminacyjnych. Nasi reprezentanci nie zawiedli. Wszyscy dali z siebie wszystko, poprawiając swoje rekordy życiowe i osiągając bardzo dobre wyniki.
Największy sukces odniósł MATEUSZ ZUJKO, który zdobył złoty medali tytuł Mistrza Województwa w rzucie dyskiem!
Piotr Kalinowski wywalczył brązowy medalw pchnięciu kulą!
Błażej Zamojski: 5 miejsce w rzucie dyskiem!
Kacper Grabowski: 13 miejsce w biegu 600m.
W finałach wojewódzkich rywalizują najlepsi lekkoatleci z całego województwa, dlatego osiągnięte wyniki zasługują na szczególne uznanie. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!