16 kwietnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge. Emocje były ogromne, a skupienie jeszcze większe!
Wyzwanie podjęła w tym roku naprawdę spora grupa, bo do konkursu zgłosiło się, aż 46 uczniów z klas 4-8. Cieszymy się, że z każdym rokiem jest Was coraz więcej. To była niesamowita okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności językowe na tle rówieśników z całego kraju.
Teraz z niecierpliwością odliczamy dni do ogłoszenia wyników.
Trzymamy mocno kciuki!